December 2012

This is the end...

21. december 2012 at 13:53 | Natalie. |  diary
Tumblr_mf8co7khbl1rln8vao1_500_large
Hello everyone!
Takže ano,končím.Asi už jste to mohli i čekat.Myslela jsem,že se vrátím ale opak je pravdou.Na blog teď nemám nějak ani náladu.Nevím,jestli se ještě vrátím ale jestli jo,tak vám dám určitě vědět.Všechno jednou končí. (tím nemyslím konec světa :D) Btw.dneska mám svátek!Wohoo! :D Dobré načasování řekla bych.:D Takže tak no.Mám ale pořád své oblíbené blogy,na které si udělám čas.Tím nechci nijak urazit ty ostatní,to opravdu ne.No,přeju vám veselé Vánoce a šťastný nový rok.Ať si Vánoce a prázdniny užijete,dostanete hodně dárků a snad ten rok 2013 bude lepší.Pokud byl pro vás rok 2012 skvělým,tak ať i rok 2013 bude super.A teď si připadám jak nějaká stařenka,co už má všechno zažité a předává zkušenosti svým vnoučatům.Trapas :D Možná vás ten obrázek mohl trochu zmást,ale Ed je prostě skvělý a tenhle citát jsem si zamilovala.Už to vypovídá o tom,že konec světa být nemůže.Haha :D Takže se s váma loučím.:( Pa darlings :*

Stay original & yours!

21. december 2012 at 13:42 | Natalie. |  fashion
Stay original.

Monki low cut shirt
385 CZK - monki.com

Monki
895 CZK - monki.com

Sass & Bide skinny leg jeans
6.015 CZK - net-a-porter.com

Madison Harding lace up boots
6.135 CZK - madisonharding.com

Matte red lipstick
480 CZK - beauty.com
Tady je jeden outfit,který chci ještě přidat.Základem jsou asi ty vzorované legíny,k něm jsem přidala vínovou sukni,která je jednoduchá ale pěkná.Teď je sice celkem zima,ale tenhle outfit už jsem dělala celkem dávno,takže stačí nějaké,asi spíš jednobarevné,tričko.Pak jenom červená rtěnka,která je teď hodně populární.Mně se líbí.Tahle je od NARS,což je kvalitní značka takže si myslím že to je určitě skvělá rtěnka.A nakonec tyhle boty.Můžete vidět,že tyhle jsou celkem dražší :D Ale jsou samozdřejmě i levnější podobné boty.That's it.

Studded style! Comfortable or formal?

14. december 2012 at 13:40 | Natalie. |  fashion
Studded style!

Hi!
Tady je další článek.Tentokrát se bude týkat studds.Studds jsou teď hodně v módě.Na botech,tričkách ale i kabelkách.
Proto jsem vám udělala dva outfity se studds.První je spíš pohodlný,když jste třeba nachlazení a jdete někam ale chcete vypadat dobře.Druhé je spíš společenský.Když jdete na nějakou formální akci,nebo tak něco.Tak,to je všechno.Mějte se.

Inspiration 0.1

8. december 2012 at 19:11 | Natalie. |  fashion
Zdravím!
Inspirace na tomhle blogu ještě myslím vůbec nebyla,takže to napravuju.Je to zimní inspirace.První obrázek se mi líbil,tak jsem ho sem zařadila. :D Vsadím se,že je to v Americe! :D Pak se mi líbí ten svetr s šálem a drdol se k tomu perfektně hodí!Uggs se mi líbí,myslím že jsou pohodlné a jsou teď taky hodně v módě.Na další obrázku je outfit,který se mi taky (nečekaně :D) líbí.Je jednoduchý a přesto moc pěkný.Svetry.Ty se nosí každou zimu ať už vzorované nebo jednobarevné,tlusté nebo tenší.A poslední,ty rtěnky bych brala! ♥ :D Tak se mějte.Já už mám v pokoji světýlka i stromeček :') :D ←Just saying.

Co se vám nejvíc líbí?
Máte něco z toho doma?
Je u vás sníh a těšíte se na Vánoce?

Rock Me!

3. december 2012 at 14:08 | Natalie. |  fashion
Rock Me!

Hi guys!
Takže teda přidávám jeden z rozepsaných článků.Tenhle outfit už jsem dělala tak před měsícem? :D Miluju tyhle typy čepic a taky jsem si zamilovala vínovou barvu. :3 Mám jednu vínovou čepku z New Yorkeru a tu nosím skoro pořád. :') Myslím,že se k sobě taky hodí kožená bunda a nějaká džínová košile,ikdyž v tomhle chladnějším počasí už by to tak nevyniklo.U nás už sněží! :33 Jsem z toho happy,protože už se sněhem přichází taková ta vánoční nálada,kterou miluju.Pečení perníků,nakupování dárků... (já jsem ještě žádný nekoupila a vůbec nevím co budu kupovat :x :D) Takže tak.:D *Máte už nějaké dárky koupené? Mohli by jste mi poradit,protože já vůbec nevím co koupit :D
pa:*

1st December!+Info.

1. december 2012 at 19:39 | Natalie. |  diary
Hi everyone!
Říkala jsem si,že bych se mohla 1.prosince vrátit.Ale,asi se nevrátím.Nechci vám lhát,prostě se mi ani vracet nechce.Neříkám,že s blogem končím,jenom ještě nevím,kdy se vrátím.Ve škole nám říkali,že kvůli lyžáku,na který v lednu jedem,toho budeme mít v prosinci asi víc.A já si nemůžu dovolit,se neučit a zhoršit si známky.Jenom v pondělí píšeme 3 testy a mám dělat charakteristiku do češtiny.Prostě je toho na mě moc.Rozepsala jsem nějaké články,takže je asi přednastavím,aby tady něco bylo.Je tu taky nový layout,podzimní.Mně se moc líbí.Potřebovalo to tady změnu,protože ten od Rachel se mi líbil,ale byl tu už docela dlouho.Ale mám už objednaný i vánoční s klukama (1D) od úžasné Niky.O:) Chtěla bych nějak na Vánoce napsat,možná napíšu i předtím,když budu stíhat ale opravdu nevím.:/ Takže hiatus stále pokračuje a je na dobu neurčitou.Byla bych ráda,kdyby si mě affs neoddělali,ale je to jejich věc.Kdybych skončila,tak určitě napíšu.Tak vám už,tak trochu předem,přeju Veselé Vánoce.:D (prostě já už se na ně strašně těším,už mám i světýlka :D)
With love,Natalie.