And all these little things...

29. october 2012 at 20:33 | Natalie. |  playlist
Hello.
Vím,že jsem asi jenom další osoba,co o téhle písničce něco napíše,ale to prostě nejde nic nenapsat.Přišla jsem o půl šesté z tréninku,byla jsem unavená a ani jsem na nic moc neměla náladu.Ale když jsem si vzpomněla,že dneska vyjde Little Things,tak se mně náladu o trochu zlepšila.Pak jsem ji slyšela,a od té doby si ji nemůžu přestat pouštět a dokola,dokola,dokola....no chápete né :D Prostě je to jedna z nejlepších písniček,co jsem v životě slyšela.Já teď zním asi trochu vážněj,než normálně,ale jsem celkem utahaná a nachlazená,takže mám červený nos a pořád smrkám.Dyť proč né :D Pohoda. :D Jako ten text.............hodně teček,protože je úplně dokonalý.♥ Ed mě teďka dost zabíjí.Jako,duet s Taylor a teď Little Things co napsal.Edoslave! :D Ještě by Ed mohl vydat nové album a budu happy jak dva grepy (← to je uplně drsné! :DD) A i ta písnička je uplně typický Ed :') A když to zpívají kluci tak to je prostě dokonalé!
No a když jsem slyšela Harryho? A ten jeho hlas? Myslela jsem,že to nepřežiju.Nebo Niall? Je to prostě dokonalééééé! Vohooo! (a jsem zpět! zase mně hrabe jak nomálně :D) Ve čtvrtek se dozvíme,kdo vyhrál Golden Tickets a v pátek bude klip k Little Things.Už se mega moc těším,fakt že jo! Jsem si 100 pro jistá,že to bude úžasný klip!Počítejte s tím,že pak přidám ještě i s oficiálním klipem a ohodnotím ho.
Dívali jste se včera na MTV na Up All Night.Já jsem si řekla,že mně to tam stejně taťka nepřepne.Ale potom jsem si to tam přepla a taťka to samozdřejmě jako vždycky kritizoval a já jsem hodila rapl. :D Klasika.A pak zpívali Use Somebody a taťka u Harryho že:ten má dobrý hlas a já uplně,ten je můj! :'D Byee.

I won't let these little things
slip out of my mouth
but if it's true
it's you
it's you
they add up to
i'm in love with you
and all these little things

Natalie :*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mája. Mája. | Web | 30. october 2012 at 16:24 | React

Já tu písničku miluju,už jí mám staženou a čekám na pátek. :) :D

2 Hipís Hipís | Web | 3. november 2012 at 14:00 | React

Já si to taky pouštím pořád dokola. Už od toho dne, co vyšla a pořád mě neomrzela. :D Tedy jen když neposlouchám Red, protože už jsem ho konečně dostala a ten duet Tay a Eda je nádhernej. Akorát, že tam Ed zpívá docela málo. :/ Stejně je boží, strašně se mi líbí. Je to jedna z těch, co se mi líbila na první psolechnutí. Ještě se mi líbí Starlight, sad Beautiful Tragic, All Too Well a z deluxka akustická State Of Grace. :3

3 Hipís Hipís | Web | 3. november 2012 at 14:01 | React

Jinak dobré, ve čtvrtek se dozvíme, kdo to vyhrál a ještě to nevíme. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement