Part of Me/part three.

1. july 2012 at 13:22 | Carly. |  fan fictions

Part of Me/part three.
Emma je fakt zlatíčko! Ukázala mi celý školní areál a dokonce mě už seznámila s pár spolužákama. Vracíme se na kolej a Emma se hned rozvalí na pohovku. "Mám dost!",říká s mučednickým výrazem a já hned samozřejmě dostávám záchvat smíchu. Když už se trochu uklidním ptám se: "Nechceš zajít do Stabucks?" Ona jen zavrtí hlavou že nejde. Jdu do svého pokoje a převlékám se. Dávám si úzké džíny,bíle tričko s nápisem 'Freedom' a sáčko. K tomu si ještě beru kabelku do které házím to nejpotřebnější. Každá máme svůj vlastní pokoj. Má bílé stěny a červené doplňky. Je tam postel,šatna,stůl a židle a nějaké ty poličky. Máme taky každá vlastní koupelnu která je hned vedle. Máme ale jednu společnou místnost s televizí a pohovkou a malou kuchyňku. Podle mě typický anglický styl. Dávám si conversky a vycházím. Procházím rušnými ulicemi podvečerního Londýna a zhruba po půl hodince přicházím do Starbucks. Objednávám si svoje oblíbené Latte. Nemám v plánu tady zůstávat,protože jsem i tak už dost unavená. Otáčím se a vtom do někoho vrážím. Kontroluju, jestli nejsem mokrá ale naštěstí to dopadlo dobře. "Moc se omluvám!" říkám a teprve teď se dívám,s kým jsem se to vlastně srazila. Přede mnou stojí kluk s kudrnatými hnědými vlasy a krásnýma,zeleno-modrýma očima. "To já se omlouvám!" říká a mile se na mě usmívá. "Jsem Harry." "Já jsem Carly" říkám a oplácím mu jeho úsměv. Najednou mu zazvoní telefon ale on nic nedělá. "Nezvedneš to?" ptám se. "No jo,jasně" říká s pohledem jako 'to jsem ale trouba'. Chvilku s někým mluví a pak říká "Musím jít,promiň.Moc rád jsem tě poznal Carly" mrkne a já jsem jak omámená. "Taky jsem tě ráda poznala Harry. Měj se" Pak už tam jenom stojím a dívám se,jak odcházím. Nakonec se teda vracím zpět na kolej. "Cos tam prosímtě dělala tak dlouho?" ptá se Emma vyvalená na gauči před telkou. "Ále nic." Pronáším a mávnu rukou. "Mám dost,jdu spát" "Dobrou" odpovídá Emma "Jenom nezapomeň,že zítra už začínáme!"
Dala jsem si sprchu,umyla zuby a lehám si do postele. Je tam pěkně teplo a já se cítím konečně uvolněně.Jenom tam tak ležím a přemýšlím.Myslí na mě Harry teď stejně jako já na něj.Nemůžu se zbavit pocitu,že jsem ho už někde viděla.Ale kde?To se mi jenom zdá,říkám si po chvilce.Ale on je tak milý,ty jeho oči a úsměv…Stop! To by ti ještě chybělo,takový kluk už určitě nějakou holku má,pusť to z hlavy! Zavírám teda oči a usínám.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 actual-fashion (En) actual-fashion (En) | Web | 1. july 2012 at 14:01 | React

Užasný díl! nemůžu se dočkat dalšího, doufám že bude taky takový delší. :D docela mě zajímá, jak to bude dál, jako třeba kde se pak potkají nebo tak.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama