Info 20th July

20. july 2012 at 18:57 | Carly. |  diary
Zdravím!Jak se máte?To je normální řečnická otázka co? :D U nás je teď celkem pochmurno a mně je celkem zima.Taky trochu pršelo,ale já mám déšť i celkem ráda.(nějak to s tím celkem přeháním!) Dneska jsem si udělala i čaj!Koho to ale zajímá že?Takže spátky k blogu.Určitě jste si už všimli,že je tady nový layout od TerusH z graphic-heart.blog.cz.Myslím,že je super.Je to New York,kdybyste nevěděli.Zbývá mi ještě udělat rozcestníky a podobné věci.Byl tu ještě předtím tak 1 den letní lay,ale ten mi přišel takový velký a úplně mi neseděl.Viděla jsem ještě takový pěkný,letní lay,ale adminka ho ještě nedala na stažení.Příští týden tady nebudu,takže až asi potom.Plánuju ještě udělat náběr AFFS,taky mě napadlo,udělat nějaké články třeba s tanečními choreografiemi nebo s talentovanými zpěváky z YouTube.Co na to říkáte?
Takové články jsem ještě myslím nikde neviděla.Tak já se jdu dívat na Gilmorky (♥) a pak jdu za našima na tenis. (blé :x)
PS:Prosím,hlasujte v anketě o moji novou přezdívku,která se vám víc líbí.Zabere vám to sekundu a mně to pomůže.Vím,není to nějaký extra rozdíl ale já nevím.Díky
 

Be the first one to judge this article.

Poll

What name?

Natalie. 57.1% (12)
Nataly. 42.9% (9)

Comments

1 actual-fashion (En) actual-fashion (En) | Web | 22. july 2012 at 14:17 | React

Tohle počasí mi taky vadí. :) ale v srpnu má být žeprej pěkněj. já čaj v létě vůbec nepiju, a to když je zima :D layout je skvělý! ty články jsou úžasný nápad! ráda se dívám na takové videa. :) určitě to přidávej ;)
gilorky jsou dobrý seriál!:-*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement