Part of Me/part two.

30. june 2012 at 15:21 | Carly. |  fan fictions
Čau,dneska jsem unavená,takže sem toho asi moc nedám promiňte.Tenhle díl je pořád krátky a pořád nudný ale ten třetí je trochu lepší,doufám.Hope you like it xx.
Part of Me/part 2
Stojím na letišti a čekám. Čekám,až nasednu do letadla a začnu od znova. Žádný Matt,jen já a můj tanec. Matt je můj bývalý kluk. Chodili jsme spolu 2 roky ale pak se se mnou rozešel.Řekl,že mě má rád ale potřebuje pauzu. Nevzalo by mě to,jenže jsem ho viděla hned druhý den,jak se líbá s jinou holkou. Byla jsem tak naštvaná,ale nedokázala jsem nic říct,jen předstírat,že jsem v pohodě. "Oh,už musím jít!" uvědomuju si,odkládám kufry a nastupuju do letadla.Mám z toho trochu strach,ale snažím se to zvládnout.Zapínám si svůj iPad a dívám se z okna letadla.Pozoruju mraky a k mému překvapení po půl hodince usínám.Budí mě až letuška,která mi lehce poklepe na rameno: "Slečno,za chvíli přistáváme."
Najít školu mi nedělalo žádný problém.Je to velká kamenná budova s prosklenými okny a se zídkou,kterou začíná školní areál.Dostávám klíček a stoupám po schodech školních kolejí,které jsou hned vedle školní budovy. "Ahoj,ty musíš být moje spolubydlící" říká mi s úsměvem dívka naproti mně.Je asi tak vysoká jako já,má dlouhé hnědé vlasy a hnědé oči. "Jsem Emma." "Já jsem Carly" odpovídám a potřásám si s ní rukou. " Taky jsi tu poprvé že"říká,zatímco z velkého černého kufru vytahuje svoje věci.Přikyvuji a taky si začínám vybalovat.Ještě posílám mamce zprávu:Tak jsem tady.Je to tady nádherné a už se moc těším,na všechno!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 actual-fashion (En) actual-fashion (En) | Web | 1. july 2012 at 13:56 | React

Super díl! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement